Akademia NASK
a a a a
NASK Code Week
NASK Code Week

NASK Code Week

Code Week NASK

19 i 20 października Instytut Badawczy NASK zaprasza do udziału w bezpłatnych wykładach, poświęconych programowaniu. Rozpoczynamy rejestrację i zachęcamy do udziału w warsztatach i do włączania się w międzynarodową akcję Code Week.

 

Udział w wykładach on-line mogą brać całe klasy. Na większości z nich nie ma limitu miejsc. Specjalne, popołudniowe edycje zostały przygotowane z myślą o uczniach na świetlicy oraz tych, którzy przychodzą do szkoły na późniejszą zmianę. Wykłady, prowadzone przez specjalistów z warszawskich uczelni informatycznych oraz stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania będą transmitowane przez Internet. Dla najmłodszych specjaliści przygotowali zabawy logiczne, dla starszych poważniejsze próby kodowania gier i innych programów komputerowych. 

 

Przed rejestracją prosimy bardzo uważnie przeczytać zamieszczoną poniżej instrukcję.

 

Aby zgłosić się na wybrane zajęcia należy wykonać dwa kroki:

 

1. Nauczyciel w imieniu swojej klasy lub grupy uczniów powinien zarejestrować udział takiej grupy na stronie events.codeweek.eu jako jedno wydarzenie na każde z zajęć. Przykładowo, jeśli w klasie liceum znajdą się chętni na udział w trzech różnych zajęciach online, nauczyciel takiej klasy tworzy trzy wydarzenia. Ponieważ strona jest w języku angielskim dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Państwa instrukcję w języku polskim.

 

2. Nauczyciel zapisuje zainteresowane grupy uczniów na zajęcia online:

 

Dla zajęć Jak poznać mowę danych - czyli kilka słów o raportowaniu oraz Podstawy programowania okienkowego w środowisku Visual Studio 2013 należy wysłać jeden e-mail na adres: codeweek@nask.pl, zawierający wybrane nazwy zajęć oraz liczbę uczestników każdego z nich.

 

Dla wszystkich pozostałych zajęć zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny, który znajdą Państwo w osobnej zakładce. Jeśli w danej klasie uczniowie są zainteresowani więcej niż jednym zajęciem, należy zgłosić klasę na każde z zajęć z osobna.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: codeweek@nask.pl

             
 
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
do góry Menu Strony