Akademia NASK
a a a a
Narzędziownik
Narzędziownik

Materiały Edukacyjne

Materiały Edukacyjne

Narzędziownik

Narzędziownik to miejsce, w którym znajdą Państwo materiały edukacyjne, pomoce dydaktyczne, prezentacje i ćwiczenia do wykorzystania podczas lekcji. Znajdują się tu materiały dotyczące nowych technologii, ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi propozycjami.
 

Język angielski szkoła podstawowa


Wolne Lektury

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją portalu Wolne Lektury, czyli bezpłatnej biblioteki internetowej czynnej 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. W jej zbiorach znajduje się prawie 4400 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W materiale szczegółowo omówiono zasoby portalu oraz sposób korzystania z nich. Zachęcamy do korzystania.


Poznaj swoje prawa

Prezentacja pt. "Poznaj swoje prawa – prawa dziecka" swoim zakresem obejmuje zagadnienie praw dziecka, ich podziału oraz instytucji w kraju oraz za granicą, które zajmują się kwestią praw dziecka. Materiał przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.


Młody hydrolog


Bądź bezpieczny w wakacje!

Wakacje nadciągają wielkimi krokami - dla niektórych już nastały. To czas wspaniałych wyjazdów i niezapomnianych wrażeń. Internet i nasze elektroniczne gadżety pewnie też będą nam towarzyszyć, może nawet planujemy wykorzystywać je intensywniej niż podczas roku szkolnego. Akademia NASK radzi, jak w wirze zabawy i wolnego czasu nie narazić się na przykre skutki korzystania z technologii internetowych.


Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
do góry Menu Strony